Digitālo karikatūru zīmēšana pasākumos var būt dažāda.

Var zīmēt personu digitālās karikatūras.

Viena cilvēka uzzīmēšana aizņem aptuveni septiņas minūtes. Un gatavo karikatūru pēc tam iespējams nosūtīt uz norādīto epasta adresi, vai kur citur kā digitālu failu. Zīmējumā var ērti iekļaut arī uzņēmuma logo.
Šis veids ir noderīgs, ja vēlaties ne tikai sarūpēt cilvēkiem interesantu izklaidi ar vizuāli iemūžinātām pozitīvām emocijām, bet arī iegūt viņu kontaktus.
Bieži vien digitālās karikatūras vēlāk tiek izmantas kā sociālo tīklu profila bildes.
iPad Pro planšeti, uz kuras es zīmēju, ir arī iespējams pieslēgt pie projektora vai lielāka ekrāna. Tas lielam cilvēku skaitam ļauj ērti vērot digitālās karikatūras tapšanu, jo karikatūras zīmēšanas process pats par sevi daudziem šķiet interesants.

View this post on Instagram

O hi there. 😀

A post shared by Edgars Blums (@edzuslv) on

Ja nodrošināt printeri, var protams arī karikatūras uz vietas izdrukāt vēlamajā izmērā.
Ja ir jautājumi par tehniskajām detaļām vai karikatūru zīmēšanas cenu, tad droši vaicājiet!

Var digitāli zīmēt ideju.

Idejas zīmēšana ir noderīga, ja vēlaties lai runu vai prezentāciju paspilgtina “dzīvs” vizuālais materiāls un padara to vieglāk uztveramu. Šo iespēju izmanto uzņēmumi un kompānijas dažādās konferencēs.

Tas notiek tā. Runātājs uzstājas ar kādu tēmu vai prezentāciju auditorijas priekšā, es tikmēr viņa sakāmo attēloju karikatūras veidā ar lielāku vai mazāku joka devu. Tas nopietnu runu vai tematu palīdz vieglāk uztvert un ļauj paskatīties uz konkrēto tematu arī mazliet no cita skatu punkta.

Es zīmēju uz iPad Pro planšetes, to iespējams pieslēgt pie projektora vai liela ekrāna, tādā veidā cilvēki var vērot karikatūras tapšanu.

 

Lai noskaidrotu tehniskās nianses un vienotos par zīmēšanas cenu, dodiet man ziņu, labprāt atbildēšu!

Starp citu, ir iespējams šo idejas zīmēšanu veikt arī klasiskā veidā. Var zīmēt uz A3 lapas ar zīmuli, tad rezultātā saņemsit ar roku zīmētu karikatūras oriģinālu, kuru dāvināt uzņēmumam, kompānijai, vai paturēt sev.