Karikatūra kā dāvana, pārsteigums kāzās vai vienkārši tāpat vien?

Ikviens var pasūtīt karikatūru A3 vai A4 formātā!

Tas notiek tā. Jūs dodat man ziņu pa epastu (gatis@karikatura.lv), WhatsApp (+37129481179), Skype (s.gatis) vai kā citādi, ka vēlaties lai uzzīmēju kāda cilvēka vai varbūt vairāku cilvēku karikatūras. Vienojamies par termiņiem un karikatūras cenu, tad sūtat man vairākas un vēlams paliela izmēra zīmējamo personu fotogrāfijas. Ja ir konkrēta ideja kādā tieši situācijā vai veidolā vēlaties ieraudzīt zīmējamo personu, tad zīmēju tieši tā kā vēlaties. Ja konkrētas idejas nav (kā arī visbiežāk notiek), tad bildēm pievienojat aprakstu par cilvēku (nodarbošanās, aizraušanās vai kādas citas zīmīgas lietas, kuras varētu iepīt karikatūrā).

Vadoties pēc apraksta es izdomāju  kādu karikatūras sižetu varētu no tā izveidot. Rakstu to jums uz epastu, dažkārt pievienojot arī ļoti vienkāršu idejas skici, lai būtu skaidrāks kā aptuveni karikatūra varētu izskatīties. Jūs tad to varat papildināt, uzlabot vai vienkārši pateikt, ka ideja der.

Tad es sāku zīmēt īsto karikatūras skici, tā izskatās aptuveni tāda kā redzama paraugā. Sūtu to atkal jums uz epastu lai pārbaudāt vai personu līdzība un viss pārējais der.

Pēc skices apstiprinājuma saņemšanas es karikatūru pārvelku ar melnu līniju un nu vairs nekādi labojumi nav iespējami.
Visbeidzot karikatūra tiek izkrāsota ar krāsu zīmuļiem un ir gatava.

Norunājam tikšanos un karikatūras oriģināls nonāk jūsu rokās. Atliek tikai pēc savas gaumes piemeklēt rāmīti.

Ja papildus karikatūras oriģinālam, vēlaties saņemt arī digitālu versiju, tad nosūtu to jums uz epastu labā izšķirtspējā.

 

Informācija par mani atrodama arī populārajā kāzu portālā Precos.lv