Saistībā ar Rīgā notiekošo Eiropas basketbola čempionātu tapis Latvijas Faili raidījums par kādreiz Eiropas labāko basketbolistu un basketbolisti. Rīgas VEF līderis, Latvijas izlases treneris, basketbola ģenerālis Valdis Valters un piecu valstu čempione, Latvijas izlases līdere Anete Jēkabsone-Žogota. Viņus abus vieno 10. numurs, ar kuru izcīnītas karjeras lielākās uzvaras. Profesionālajā sportā spēlētāji katrai niansei piešķir vislielāko vērību, un arī pie sava desmitnieka viņi nonākuši apzināti.

Man diezgan bieži sanācis gan Aneti gan Valdi attēlot Sporta Avīzes karikatūrās, jā, protams ar vienmēr līdzās esošo 32 kg svara bumbu.

Lūk dažas karikatūras:

Valdis Valters, Gatis Šļūka, karikatūra, Kristaps Valters1999. gads. Kristaps Valters, Valdis Valters, Agnis Pērkons.


Lipmans, karikatūra, Gatis Šļūka, Valdis Valters

2001. gads Ojārs Kehris, Valdis Valters, Kirovs Lipmans.

Valdis Valters karikatūra, Armands Krauliņš, nr. 102007. gads Valdis Valters, Armands Krauliņš.

Jēkabsone-Žogota, karikatūra, basketbols, Gatis Šļūka, Gunta Baško, Pekina2006. gads. Zane Tamane, Baško-Melnbārde, Anete Jēkabsone-Žogota, Liene Jansone.

Jēkabsone-Žogota, karikatūra, basketbols, Gatis Šļūka2013. gads. Ainars Bagatskis, Anete Jēkabsone-Žogota, Aigars Grauba, Andrejs Ēķis.

Uz jautājumu par to ko nozīmē un kā karikatūrās radusies Valdim Valteram vienmēr blakus esošā 32niece, iespējams spēs atbildēt šis video. Sižets par karikatūrām redzams pēc 28. minūtes.