Saistībā ar Grieķijā notikušo referendumu nolēmu apkopot savas karikatūras, kuras tapušas piecu gadu laikā kopš krīzes sākuma.
2010.gada februāris
Latviju kā nopietnu ekonomisko problēmu māktu zemi uz Eiropas krīzes skatuves nomaina Grieķija. Kopš tā laika par Grieķijas problēmām Eiropā bažījas un runā daudz vairāk nekā par mazās Latvijas nedienām.
2010.gada maijs
Notikumi Grieķijā vairojušas bažas par eirozonas un Eiropas vienotās valūtas stabilitāti. Eiro vērtība attiecībā pret ASV dolāru ceturtdien samazinājusies līdz zemākajam līmenim kopš 2009.gada marta.
2011.gada novembris
Eirozonas valstis šonedēļ turpināja pārsteigt Grieķija ar savu svārstīgo pozīciju. Grieķijas premjerministrs Georgs Papandreu paziņoja, ka vienošanās par finansiālās palīdzības sniegšanu Grieķijai tiks nodota apstiprināšanai referendumā. Pēc dažām dienām viņš no šī lēmuma atkāpās. Nebūšanas ar Grieķiju liek bažīties par visas eirozonas finansiālo nākotni.
2012. gada jūnijs
Tuvojoties Grieķijas parlamenta vēlēšanām, kas notiks svētdien, 17. jūnijā, saasinājušies minējumi par vēlēšanu iznākumu un tā ietekmi uz Grieķijas un visas eirozonas nākotni. Ja uzvar spēki, kas ir pret taupību un atsakās pildīt saistības pret aizdevējiem, tad nākamais aizdevuma maksājums Grieķijai netiktu pārskaitīts un tad Grieķijas valdībai aptrūksies līdzekļu. Tad nebūtu par ko izmaksāt algas, pensijas, un tādā gadījumā nāktos atgriezties pie drahmas vai ieviest jaunu valūtu.
2015. gada janvāris
Eiropas Savienības politiķi bažījas par iespējamām Grieķijas politiskās situācijas izmaiņām un par šīs valsts turpmāko rīcību. Svētdien Grieķijas parlamenta vēlēšanās uzvarējusī partija solījusi panākt daļēju Grieķijas parāda norakstīšanu, paaugstināt algas un pensijas, apturēt valsts sektorā strādājošo atlaišanas un iesaldēt valsts īpašumu privatizāciju, tādējādi atsakoties no reformām, kuras saskaņā ar Eiropas Savienības un Starptautiskā Valūtas fonda prasībām īstenojusi līdzšinējā valdība.2015. gada aprīlis
Šonedēļ Latvijas ES prezidentūras laikā Rīgā norisinās Eiropas Savienības finanšu ministru un citu augsta līmeņa finanšu jomas ekspertu sanāksmes, kur plānots pārrunāt arī Grieķijas aktuālās finanšu situācijas. Aprīļa sākumā Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs ieradās Maskavā un tikās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Vairāki Rietumu eksperti pārmetuši Putinam, ka tas izmanto finansiālās grūtībās esošo Grieķiju kā “Trojas zirgu” Eiropas Savienībā, lai Grieķija potenciāli bloķētu turpmāku sankciju ieviešanu pret Krieviju. Iepriekš arī izskanējušas aizdomas, ka Ciprs tuvinās Kremlim cerībā iegūt finansiālu atbalstu Grieķijas iztukšotajai kasei.
2015.gada jūlijs
Alekša Cipra vadītā Grieķijas valdība vakar esot nosūtījusi “labotu” priekšlikumu starptautiskajiem kreditoriem, cerot noslēgt vienošanos un novērst finanšu sabrukumu. Iepriekš Grieķijas valdība noraidīja kreditoru piedāvājumu (apmaiņā pret vairāku reformu īstenošanu) pagarināt starptautiskā aizdevuma programmu un saņemot 12 miljardus eiro.